Denizli Silvermat Etiket

Denizli Silvermat Etiket | Denizli Silvermat Etiket Fiyatları | Denizli Silvermat Etiket Özellikleri | Denizli Silvermat Etiket Yazıcı | Denizli Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Denizli Silver Mat Etiket | Denizli Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Denizli silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir denizli etiket türüdür. Genellikle kitap ve denizli barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Denizli silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun denizli etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan denizli silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Denizli silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Denizli silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Denizli silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Denizli silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Denizli silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Denizli etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Denizli silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Denizli silvermat etiket, denizli termal etiket, denizli silver mat etiketler, denizli mat etiketler, denizli silver mat etiket fiyatları, denizli etiket fiyatları, denizli şeffaf etiket fiyatları, denizli silver mat barkod etiketi, denizli barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner