Denizli Güvenlik Etiketi

Denizli Güvenlik Etiketi | Denizli Garanti Etiketi | Denizli Güvenlik Etiketleri | Denizli Etiket | Denizli Alarm Etiketi | Denizli Güvenlik Etiketi Fiyat | Denizli Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Denizli garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan denizli güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya denizli kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan denizli güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi denizli olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket denizli kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Denizli güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel denizli güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Denizli garanti etiketi, denizli güvenlik etiketi, denizli etiket, denizli kırılgan etiket fiyatları, denizli termal etiket, eko etiket denizli , denizli güvenlik etiket fiyatları, denizli emniyet etiketi, denizli garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi denizli.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner