Denizli Chromolux Etiket

Denizli Chromolux Etiket | Denizli Chromolux Etiket Nedir | Denizli Chromolux Etiket Fiyatları | Denizli Chromolux Etiket Baskı | Denizli Kromolüks Etiket | Denizli Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Denizli Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Denizli chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Denizli chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan denizli chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan denizli kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı denizli chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Denizli chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Denizli chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve denizli kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Denizli choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Denizli choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel denizli etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Denizli etiket, denizli etiket fiyatları, denizli barkod etiket fiyatları, denizli baskılı etiket fiyatları, denizli barkod, denizli rulo etiket fiyatları, denizli barkod fiyatları, denizli rulo etiket, denizli yapışkanlı etiket, denizli barkod sistemi, denizli barkod okuyucu, denizli barkod okuyucu fiyatları, denizli koli etiketi, denizli tekstil etiketi, denizli saten etiket, denizli metal etiket, denizli mat pp etiket, denizli mat pe etiket, denizli etiket baskı, denizli mat polietilen etiket, denizli lazer etiket, denizli boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner