Denizli Polietilen Opak Etiket

Denizli Polietilen Opak Etiket | Denizli Opak Pe Polietilen Etiket | Denizli Opak Polietilen Etiket | Denizli Opak Etiket | Denizli Opak Etiket Fiyatları | Denizli Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Denizli

polietilen opak etiket

Denizli Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Denizli opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Denizli opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta denizli opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir denizli etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Denizli opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Denizli polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız denizli barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Denizli polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve denizli opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Denizli polietilen etiket, denizli polietilen opak etiket, denizli opak etiket fiyatları, denizli opak etiket, denizli opak polietilen (pe) etiket, denizli sembol etiket, denizli polietilen pe etiket, denizli opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner