CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Denizli Baskılı Pide Kutusu

Denizli Baskılı Pide Kutusu | Denizli Pide Kutusu Fiyatları |Denizli Pide Kutusu  |Denizli Pide Kutusu Ölçüleri | Denizli Pide Kutusu İmalatı | Denizli Hazır Pide Kutusu | Denizli Pide Ve Lahmacun Kutusu | Denizli Pide Kutuları | Denizli Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, denizli baklava kutusu, pizza kutusu,denizli lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Denizli baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Denizli baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Denizli baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Denizli baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Denizli pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı denizli pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Denizli baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Denizli pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Denizli baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için denizli pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel denizli pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Denizli baskılı pide kutusu, denizli pide kutusu fiyatları, denizli pide kutusu imalatı, denizli pide kutusu , denizli baskılı pide kutusu fiyatları, denizli baskılı ambalajlar, denizli pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner