Denizli Lamine Termal Etiket

Denizli Lamine Termal Etiket | Denizli Lamine Termal Etiket Fiyatları | Denizli Lamine Termal Etiket Nedir | Denizli Lamine Termal Barkod Etiketi | Denizli Termal Etiketler | Denizli Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Denizli lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Denizli lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Denizli lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Denizli lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen denizli etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda denizli termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer denizli etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan denizli lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Denizli termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Denizli lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Denizli etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Denizli lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Denizli lamine termal etiket nedir? Lamine denizli termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel denizli lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Denizli lamine etiket, denizli termal etiket, denizli top etiket, denizli ribonsuz baskı, denizli baskılı etiket, denizli renkli termal etiket, denizli lamine termal barkod etiketi, denizli kuşe etiket, denizli termal etiket boyutları, denizli boş etiket, denizli termal etiket fiyatları, denizli lamine etiketler, denizli eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner