CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Denizli Baskılı Pasta Kutusu

Denizli Baskılı Pasta Kutuları | Denizli Pasta Kutusu | Denizli Pasta Kutusu Fiyatları | Denizli Baskısız Pasta Kutusu | Denizli Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Denizli Pasta Kutusu Baskılı | Denizli Pasta Kutusu Siparişi | Denizli Baskılı Kutu | Denizli Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Denizli pasta kutusu, denizli baklava kutusu, denizli pizza kutusu, denizli lahmacun kutusu, denizli pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Denizli baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Denizli baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Denizli baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı denizli pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Denizli baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Denizli Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Denizli baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için denizli pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel denizli pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Denizli baskılı pasta kutusu, denizli baskılı pasta kutusu fiyatları, denizli pasta kutuları, denizli pasta kutusu fiyatları, denizli pasta kutusu imalatı, denizli baskılı pasta kutusu ve fiyatı, denizli ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner